top of page

המלצות

שר ניב - מורה לפיתוח קול  תל אביב

עמית:

התחלתי ללמוד אצל שר אחרי כמה שנים שעשיתי הפסקה בשיעורי פיתוח קול. אחרי 2 שיעורים בלבד הרגשתי כבר התקדמות נפלאה ומפתיעה בשירה שלי, אחרי שהרגשתי שנעצרה יכולת ההתקדמות שלי אצל מורות אחרות.
מהרגע הראשון הרגשתי הכי בנוח בעולם, וחיכיתי לשיעור כל שבוע מחדש. חוץ מלקדם את יכולות השירה וההגשה שלי, שר תמכה בי גם בפן היצירתי והאמנותי.
תמיד היה לי מקום קשוב ותומך להשמיע חומרים מקוריים 
ולקדם את האישיות המוזיקלית שלי אצלה.
קיבלתי כלים לקידום עצמי והופעה, לעבודה אישית והתקדמות עצמאית.

שר היא מורה נפלאה, מדריכה, מאמנת, מקדמת ותומכת. הייתה לי חוויה מהממת ואני ממליצה מקרב לב!
 

Xylophone

:ואלרי

אני לומדת כבר שנה אצל המורה המדהימה הזו לפיתוח קול וזו בין הבחירות החכמות שעשיתי  בחיי! קודם כל ולפני הכל היא בן אדם מדהים! מקשיבה, מייעצת, עוזרת ותומכת. היא מורה סופר מקצועית בעלת ידע נרחב בתחום הקול ובמוסיקה בכלל

תוך שנה בלבד התפתחתי והתעצמתי ברמות שלא דמיינתי לעצמי, אם זה מבחינת הרחבת המנעד הקולי, התייחסות לטקסטים והבנה של איזו מוסיקאית וזמרת אני רוצה להיות! מורה איכותית! סופר ממליצה

סלע:

הכרתי את שר דרך המלצה בפייסבוק, ועל כך אני חייב להודות למארק צוקרברג.
אני לומד אצלה כבר שנה, וחוץ מזה שהיכולות הווקאליות שלי עלו, אנחנו מדברים על הרגשות וכל הפחדים והאומץ שצריך כדי לכבוש את עצמנו ולהיות מאושרים דרך יצירה ותרגול.
שר היא בעלת ידע רחב מאוד ורצון גדול לעזור, ולאחר כל שיעור אני יוצא מאוזן ומקצועי יותר.
נשמה מדהימה ומורה לחיים!

Harp

תלמידים כותבים...

מיכל:
למדתי פיתוח קול אצל שר המדהימה! שיעורים שהיו בשבילי הרבה יותר משעה של טכניקה, אלא שיעורים מלב אל לב, עם הרבה הרבה כישרון, השקעה ואהבה שפיתחו גם את המוזיקליות וגם את השחרור והעוצמה שבשירה.  ממש סבלנית, אכפתית, נותנת מעצמה מעל ומעבר, מאתגרת, 
מעצימה ונותנת השראה. ממליצה בחום!!!!!

Guitar

הילה:
הגעתי לשר לשיעור פיתוח קול בלי נסיון כלל, מהר מאוד היא גרמה לי להרגיש מאוד בנוח, מלמדת בצורה סופר מקצועית, רגישה וקשובה, יודעת לדחוף קדימה ולאתגר, נותנת מעצמה מעל ומעבר. אני מגיעה בכיף לשיעור השבועי ויוצאת תמיד עם חיוך וחשק ללמוד עוד, בהשראתה אפילו התחלתי ללמוד לנגן! ממליצה בחום!!!

עומר צימרמן:
השיעורים מדהימים, סוחפים ועוברים כל כך מהר שאני מצטערת כל פעם שאני לא לוקחת שיעור כפול.

מעבר להנאה מובטחת ושחרור הנפש והגוף, מדובר בליווי,פיתוח, והתקדמות מדהימה של הקול.

ואני נהנית מכל רגע!

Piano

ניב:

ממליץ בחום!

שר היא בן אדם שמאד חשוב לו לראות אותך מתקדם, פורח ומצליח בדרכך. בדגש על בדרכך. המון יחס אישי.

היא זוכרת כל פרט ופרט מהתהליך בשיעורים ומחוצה להם.

השיעורים מקוריים ומגוונים ומועברים באנרגיות טובות תוך נתינת המון חופש ופתיחות. 

כיף גדול לבוא לשיעורים, אני מחכה כל השבוע לשיעור הבא

ג'ני:

אני לומדת עם שר בשנה+ האחרונות, ונהנית מכל רגע ורגע! זו השעה האהובה עליי בשבוע כולו. באתי עם המון חששות ופחדים בכל מה שקשור בקול, הבעה קולית, שירה והשמעת קול. בזכותה, לא רק שאני מעיזה לשיר ולהביע את עצמי - אני נהנית כל כך! השיעורים מרתקים, מעניינים, כיפיים ומאתגרים בדיוק במידה הנכונה. שר היא מורה מצוינת, גם בזכות הידע הטכני - אבל הרבה הרבה בזכות הרגישות והאנושיות שלה. הרבה מעבר לפיתוח קול ולשירה, אלו שיעורים שאני לוקחת איתי לכל מקום. מומלץ מומלץ מומלץ!

עמית קלדרון:
השיעורים איתך היו לי מהנים ומדהימים.
התהליך שעברנו השפיע עליי לטובה, גם מוזיקלית וגם רגשית. זה היה בשבילי הרבה יותר מרק פיתוח קול, קיבלתי כלים מכל התחומים המוזיקליים ואני לגמרי מרגיש שבזכותך אני מוזיקאי יותר טוב. מקווה שעוד יצא לנו להיפגש וכמובן שכשהאלבום יצא אני אעדכן ותוכלי לשמוע :)
תודה על הכל

Saxophone
Marching Drum
Trumpet
Accordion
bottom of page