שר ניב | פיתוח קול

נעים מאוד, קוראים לי שר ניב, בת 36, מוזיקאית ומורה לפיתוח קול.

אני אוהבת לשיר, לנגן, לכתוב ולהלחין. אני אוהבת ללמוד ולחקור את הקול, את תהליכי היצירה ותהליכי החיים. אני מאוד אוהבת ללמד- לפגוש אנשים ולהתלוות אליהם.ן במסעות המוזיקליים שלהםן.ם- לחפש יחד דרכי ביטוי, להתרגש יחד ממוזיקה, להעשיר את השפה שלנו באוצר מילים, במנגינות, ולהרחיב את התודעה שלנו בעבודה עם הגוף, הנשימה והקול. 

אני מוזיקאית פעילה - זמרת-יוצרת, מלחינה וגיטריסטית. שיחררתי שני אלבומים: ''בידיים רועדות'', ''מהומת הים'', שזכו לחיבוק בעולם האינדי הישראלי ולהשמעות רבות בתחנות הרדיו השונות: כאן 88, כאן גימל, גלגלצ, רדיו הקצה ועוד. בימים אלה אני עובדת על האלבום השלישי שלי, ולוקחת חלק כזמרת, גיטריסטית ומעבדת במופע ''תמונת אשה''- מחווה לשיריה ויצירתה של המשוררת תרצה אתר ובמופע ''המלחינות הישראליות הגדולות''. שיתפתי פעולה עם מוזיקאים רבים ואני מופיעה כבר שנים רבות על במות ופסטיבלים ברחבי הארץ.

לאחר שסיימתי את לימודיי בבית ספר ''רימון'' לג'אז ולמוסיקה בת זמננו (2009-2012), המשכתי ללמוד ולהעמיק אצל מורים שונים ורכשתי ידע ומיומנות בטכניקות מגוונות לפיתוח קול.  

בוגרת קורסים מתקדמים להכשרת מורים לפיתוח קול ע''פ שיטת somatic voicework מאת מומחית הקול Jeanie LoVetri וקורס ''לב הקול'' מבית ארמת ארנהיים. וכן בוגרת קורסים לכתיבת שירה.

אני מלמדת כבר למעלה מעשור, מלווה יוצרים בתהליכי היצירה ובדרכם המוזיקלית ומשלבת בעבודה הקולית גם ידע וכלים שאספתי בדרך מעולמות המיינדפולנס והפילוסופיה הבודהיסטית, היוגה ושיטות טיפול מגוונות העוסקות בקשר בין הגוף לנפש.